Oferta

Oferujemy Państwu doskonałą oprawę muzyczną, na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych typu: dożynki, festyny, bankiety, imprezy firmowe, itp.
Zapewniamy profesjonalne prowadzenie Państwa uroczystości i czynny kontakt zespołu z gośćmi co wyróżnia Nas na tle innych zespołów!


Kapela dla Niepodległej


Muzyczny wehikuł czasu
W 2018-2021 roku świętować będziemy 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Kapela Jakubowa dla uczczenia tego ważnego wydarzenia przygotowała specjalną estradową ofertę. Składa się na nią specjalny blok muzyczny, polskich pieśni patriotycznych z okresu walki o niepodległość. Poznacie piosenki śpiewane w okopach Kostiuchnówki, w Bayonne, na Podolu. Zarówno te śpiewane przez żołnierzy Legionów Piłsudskiego, jak i błękitnej armii Hallera. Utwory w nowej aranżacji uatrakcyjnią każde wydarzenie związane z rocznicą.

Dożynki z Niepodległą
Dożynki z Niepodległą to specjalny blok muzyczny, polskich utworów ludowych , bardzo popularnych w początkach XX wieku. Nasi rodacy ciesząc się z odzyskania niepodległości, bawili się na skocznych, wesołych zabawach przy tych utworach. Utwory w nowej aranżacji przeniosą Was w czasy roku 1918 i pozwolą odczuć energię radości Polaków z odzyskania wolności.


Oferta koncertowa


Największe przeboje - autorski program prezentujący zestaw największych przebojów zespołu, obejmujący wszystkie wydane płyty. Czas trwania -90 minut.

Na ludowo - zestaw piosenek ludowych zebranych przez Oskara Kolberga, w nowoczesnej aranżacji Tadeusza Macheli. W tym bardzo popularne: Miała baba koguta, W zielonym gaju, Szła dzieweczka. Czas trwania programu -60 minut.

Dożynki z Kapelą - zestaw pogodnych piosenek utrzymanych w konwencji tanecznej. Utwory pochodzą z płyt zespołu. Czas trwania programu 60-90 minut( w zależności od uzgodnień).

Bezpieczna podróż - zestaw piosenek utrzymanych w klimacie cauntry-rocka, których tematyka dotyczy bezpiecznej jazdy. Idealne wypełnienie festynów brd. Czas trwania programu 45 minut.

Biesiada przy grillu - zestaw piosenek typowo biesiadnych, idealnych na kameralne przyjęcia. Utwory własne i standardy piosenki biesiadnej. Biesiada za stołami: granie i śpiewanie wspólnie z gośćmi za stołami lub przy grilu albo ognisku.

Największy skarb - zestaw piosenek poświęconych ochronie środowiska naturalnego, zasadom prawidłowej gospodarki odpadami. Konkursy dla dzieci. Czas trwania programu 45 minut.


Projekty solowe


Spojrzenie w przeszłość - autorski program Tadeusza Macheli poświęcony osobie Krzysztofa Klenczona, swoista muzyczna podróż po jego życiu i twórczości. W programie utwory Klenczona z okresu Czerwonych Gitar, Trzech Koron i z czasów kariery solowej oraz utwory własne, skomponowane przez Tadeusza Machelę. Czas trwania koncertu 75 minut, po koncercie zapraszamy na "Mikrofon dla wszystkich", przy akompaniamencie Tadeusza Macheli

Pastorałki na wesoło - autorski program Tadeusza Macheli do słów poety Władysława Katarzyńskiego, prezentuje zestaw kolęd i pastorałek, utrzymany w pogodnym nastroju, czasami z lekko przymrużonym okiem.

Program cauntry - zestaw utworów Tadeusza Macheli utrzymanych w stylu cauntry z okresu działalności zespołu Sfora TadzioraZespół Flamingo (Tadeusz Machela, Stefan Kulawczuk)
Flamingo

Salsa na Mazurach - autorski program utrzymany w gorących rytmach latyno-amerykańskich

Do białego rana - program taneczno-rozrywkowy